Sezona v půlce

První část sezony jsme zakončili Dětskou ligou v Chýnově (nebudu-li počítat poslední trénink příští pátek). I když na poslední závod přišlo jen několik našich dětí (mnozí marodili), myslím že se nám dařilo. Pravidelně trénujeme a díky Dětské lize můžeme i v blízkosti pravidelně závodit a to i v nových lokalitách. Jsem rád, že se nám podařilo vyrazit i na oblastní závody a to i ve větším počtu do Číměři u Jindřichova Hradce, kde se díky Norče i naše liška podívala na stupně vítězů a to úplně nejvýše :-). Ostatní si také vedli dobře. Fanda 4, Nikolka i když ve výsledcích v HDR, na konec si troufla běžet sama. Ve výsledcích D10N by její čas stačil na 3 místo.

Také Eliška si na jednom ze svých prvních závodů vedla pěkně.

Pro ostatní to byl určitě příjemný závod se spoustou nových zkušeností.

Doufám, že i na podzim se nám povede vyrazit na další oblastní závody a to i ve větším počtu.

Na jaře proběhlo i soustředění v Berlíně, které i díky Jirkovi a Hance bylo super.

Dále se povedlo uspořádat několik závodů pro školy a tak propagovat náš sport s možností pro všechny zaběhnout si další závod.

Teď nás čekají prázdniny a hlavní akcí bude týdenní letní soustředění s víkendovými závody. Jedeme skoro všichni tak se vynasnažím, aby se to všem a hlavně dětem líbilo.

Než vyrazíme na soustředění plánujeme tréninky a to (pokud nebude zrovna nějaká dovolená) dvakrát týdně. Občas bude klasika na mapě, sem tam nějaký závod, ale hlavně bych chtěl tréninky přes léto pojmout jako výlety a nebo jiné zajímavé aktivity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ubytování na OB mapě

Stříbrné Hutě

Závody

Kontakty

Mail: ob@okstrelka.cz
Mob.: 777 603 927

Přihlásit