Jak pokračujeme

Po zvládnutí počátečních kroků souvisejících se založením klubu (vytvoření spolku, založení účtu, různých registrací, tvorba webu a podobně), se může náš klub začít naplno věnovat činnosti. Nejprve bylo nutno vyřešit přihlášky a schválit je. Prvotní schválení již proběhlo. Náš klub má v současnosti 25 aktivních schválených členů . Nejmenší děti zatím nebudeme přihlašovat, ale to neznamená, že se dál nemohou účastnit tréninků a závodů. Jejich čas ještě přijde :-).

Dne 2. prosince 2017 byl náš klub přijat za člena ČSOS (Český svaz orientačních sportů). Přidělená zkratka STA.

Do konce roku nás ještě čekají dva závody Dětské ligy, kdy poté před Vánoci proběhne posezení se zábavou pro děti. Snad nás přijde co nejvíce. Prosil bych o předběžné přihlášení jak na závod tak na posezení a něco třeba i vymyslet.

No a samozřejmě pokračují tréninky a další administrativa. Zatím vše běží dobře a snad to i tak dlouho vydrží.

K webu. Pro nepřihlášené uživatele se budou zobrazovat jen základní informace. Pro přihlášené uživatele se pak zobrazí veškeré klubové informace, jako např. rozhodnutí výkonného výboru, finance klubu, tréninky atd. (stále web rozšiřuji). Proto prosím všechny členy klubu o přihlášení. Pro přihlášení je nutno zadat e-mailovou adresu, na který přijde potvrzovací mail (ideálně zadat e-mail schodný s e-mailem v přihlášce). Pro přihlášení je dále nutné zadat uživatelské jméno. Ideálně jméno (např. Tom) nebo přezdívka. V případě vložených příspěvků, komentářů se jméno bude objevovat u autora. Tak aby každý poznal, kdo co psal.

Dále prosíme o zaplacení členský příspěvků klubu na rok 2018. Děti do 14 let 200 Kč, ostatní 500 Kč. Číslo účtu klubu: 2401327345/2010 – Fio banka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ubytování na OB mapě

Stříbrné Hutě

Závody

Kontakty

Mail: ob@okstrelka.cz
Mob.: 777 603 927

Přihlásit